.

FİRMA PROFİLİ

Cihat ARSLAN Mühendislik; Malatya'da yeraltı su etüdü ve su sondaj faaliyetleri alanında hizmet vermektedir.

Firma Sahibi Cihat ARSLAN, Jeoloji Mühendisi olup, sondaj ve su etüdü faaliyetlerini teknik ve teknolojik olarak gerçekleştirmektedir.

Firmamız; Geçen zaman içinde pek çok su etüdü ve su sondaj işini başarıya gerçekleştirmiştir. Gelecekte de kaliteli hizmet ve ekonomik fiyattan vaz geçmeden bu sayıyı yükseltmek öncelikli hedefimizdir. İş bilgisi ve alanında uzman ekibi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Hizmet Halkamızın İçinde;

Yeraltı su araştırması, sulama suyu sondajı ve içme suyu sondajı hizmetleri yer almaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Misyon ;

Su etüdü ve su sondajı sektöründe, kaliteli hizmet ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden, dinamik bir şirket olmak.

Vizyon ;

Su etüdü ve su sondajı sektöründe, müşteri memnuniyetine dayalı olarak kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş, sektörde aranılan ve anılan bir firma olmak.


ARA

WHATSAPP